KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229455
nr 1322 9455
W Nelson, Lanskap. Signerad. Olja på duk, 20x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:09:37
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)